1. stupeň - Období od 30. 11. do 22. 12. 2020

ZÁKLADNÍ ŠKOLA

• Výuka pro 3. až 5. ročník bude od 30. 11. do 18. 12. probíhat prezenčně (žáci již budou chodit do školy)
    • žáci 1. a 2. ročníku do školy dochází již od 18. 11. 2020
  • Výuka bude probíhat podle rozvrhu, žádná z hodin není zrušena
  • Do školy na prezenční výuku nebo konzultace mohou jen žáci, kteří nevykazují známky respiračního onemocnění a nemají zvýšenou tělesnou teplotu.
  • V hudební výchově platí zákaz zpěvu
  • V tělesné výchově platí zákaz cvičení (podle počasí budou realizovány procházky nebo náhradní výuka ve třídě).
  • Žáci zůstávají po celou dobu pobytu ve škole ve své třídě s výjimkou výuky jazyků a informatiky.

ŠKOLNÍ KLUB

•  otevřen jen pro žáky 5. ročníku, bude mimořádně plnit úlohu školní družiny
  • pro žáky 2. stupně bude zavřený

ŠKOLNÍ DRUŽINA

• provoz ranní družiny je zajištěn
    • příchod je možný v čase od 6,40, nejpozději v 7,15 hod.
    • žáci budou odcházet ze šatny do učebny dle pokynů ped. pracovníků
  • provoz odpolední družiny je zajištěn
    • žáci budou ve svých třídách
    • v žádném z oddělení nedojde k promíchání žáků z různých ročníků
    • provoz bude zajištěn od ukončení vyučování až do 16,30 hod., včetně doprovodu dětí do školní jídelny
  • Úhrada za pobyt dítěte v družině
    • 1. a 2. roč. – od 18. 11. 2020
    • 3. až 5. roč. – od 30. 11. 2020
    • za období od 14. 10. 2020 do 17. 11. 2020 nebude tato úhrada požadována - viz aktualita na webu školy ze dne 2. 11. 2020
  • žáci i zaměstnanci školy mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu v prostorách družiny
  • rodičům je zakázán vstup do budovy školy, komunikovat s pedagog. pracovníky ŠD mohou prostřednictvím komunikátoru u vchodu, případně mohou do jednotlivých učeben telefonovat

ŠKOLNÍ KROUŽKY

• výtvarný, sportovní – nekoná se

VÝUKA NÁBOŽENSTVÍ

• nekoná se

ŠKOLNÍ BUFET

• nebude v provozu

ŠKOLNÍ JÍDELNA

• žáci ve škole – prezenční výuka
    • odchody do jídelny: od 11,35 do 12,30 – bude upřesněno třídními učiteli

ROUŠKY

• Žáci i zaměstnanci musí mít ve všech prostorách školy roušku, a to po celou dobu výuky včetně přestávek (výjimka – konzumace jídla a pití)
  • doporučení:
    • 2 ks / den – škola
    • 2 ks / den – družina

Vážení rodiče, jakkoliv vnímáme obavu některých z vás poslat děti zpět do školy, jsme přesvědčeni, že standardní výuka bude mít pro vaše děti velký význam. Nikdo z nás si netroufá předpovídat, jak bude situace vypadat po vánočních prázdninách. Každý den strávený prezenční výukou ve škole tak může mít z tohoto hlediska velkou přidanou hodnotu.

Uděláme vše pro to, aby v rámci reálných možností, které naše škola má, byla míra zdravotního rizika pro vaše děti co nejmenší.

Mgr. Jaroslav Vysloužil – ředitel školy