Dopravní výchova ve IV. A

Ve středu 18. května se na místním dopravním hřišti uskutečnila druhá tzv. jarní část dopravní výchovy žáků ze IV.A.
Paní Radová, pan Pacela, ale i paní Haraštová z Břeclavi velmi pečlivě dohlíželi na naše už desetileté cyklisty, zda ovládají jízdu na kole nejen zručně, ale zda také  dodržují dopravní předpisy a umí si poradit na křižovatkách pomocí dopravních značek a semaforů.
Nejlepší jezdci v jízdě zručnosti, v testech i v provozu křižovatek byli odměněni cenami. Také však bylo upozorněno na chyby, které by se neměly opakovat v běžném provozu na komunikacích
a chránit si tak to nejcenější, co máme - život!

Děkuji paní Radové za vynikající přípravu obou dopravních kurzů pro žáky čtvrtých tříd, za výborné
a zajímavé přednášky a odměny, které dětem věnovala.

J. Šebestová, tř. uč.