Nabídka testů pro žáky 8.tříd

Začít s přípravou na přijímací zkoušky na SŠ není nikdy moc brzy.

Společnost SCIO nabízí žákům 8.tříd on-line testování, díky kterému již v 8. třídě zjistíte, jak jsou na tom vaše děti se znalostmi a co by se měly ještě doučit.

Náklady spojené s tímto testováním hradí naše škola, takže tato nabídka je pro naše osmáky zcela zdarma.

Termín testování:

2.-19. května 2017

Předměty:

MA, ČJ — testy obsahují obdobné typy úloh jako státní přijímačky (výběr z možností, otevřené, přiřazovací, seřazovací...).

Testování je doplněno o test OSP (Obecné studijní předpoklady), díky kterému zjistíte, nakolik je využíván studijní potenciál.

Do testování se mohou žáci zapojit kdykoliv v uvedeném období (2.-19.května 2017). Vstup do testování a přihlašování je stejné jako u testů, které absolvovali žáci před nedávnem ve škole.

• připojení na stránky aplikace testovani.scio.cz
  • přihlášení pomocí svých přihlašovacích údajů (stejných jako při testování ve škole – pokud je žáci nemají, mohou je získat od svých třídních učitelů)
  • z nabídky vyber Trénink na přijímací zkoušky 2016/17
  • vyber požadovaný test

Výsledky:

Od 14. 6. budete mít výsledky k dispozici v profilu žáka v testovací aplikaci ScioDat (testovani.scio.cz). Získáte nejen vyhodnocení, ale i porovnání s ostatními účastníky.

Kromě testování lze také získat za zvýhodněnou cenu přípravné materiály pro devátou třídu — tištěné sady testů. Tyto materiály můžete využít při přípravě v příštím školním roce a můžete si je objednat na adrese www.scio.cz/prijimacky