Organizační pokyny k ukončení školního roku

Vysvědčení za druhé pololetí bude žákům 1. až 8. ročníku předáno v úterý 30. června během první vyučovací hodiny.

• škola bude pro žáky otevřena od 7,40 hod.
  • předávání vysvědčení začíná v 8,00 hod.
  • po předání vysvědčení se ve třídě žáci společně vyfotí
  • žáci se nebudou přezouvat
  • po vstupu do budovy žáci odejdou do svých kmenových tříd
  • v budově školy nemusí mít žáci na obličeji ochranou roušku
  • pro tento den neplatí omezení v počtu osob v tzv. žákovské skupině, přijít mohou všichni
  • přestože i poslední školní den je v režimu „dobrovolné školní docházky“, vyzvednutí vysvědčení považujeme za vhodné
  • cizích osobám je vstup do budovy školy v čase vydávání vysvědčení zakázán
  • po vydání vysvědčení žáci odchází ihned ze školy, předpokládaný nejpozdější odchod je v 9,00 hod.
  • dle pokynů svých třídních učitelů si tento den ze školy odnesou žáci veškeré své osobní věci
    • pokud tak již neučinili v rámci třídnických hodin

30. června již nebude v provozu školní družina ani školní jídelna.

Pokud si žák pro vysvědčení 30. června nepřijde, mohou si vysvědčení vyzvednout zákonní zástupci žáka během letních prázdnin v kanceláři školy. V tomto případě doporučujeme si termín příchodu předem dojednat na tel. č. 519 363 610(1).