Školní akademie 1.stupně

Několik týdnů se děti z prvního stupně s třídními učitelkami připravovaly na velký den, neděli 5.června, kdy se konala školní akadamie. Rodiče, sourozence, babičky, dědečky a všechny další členy rodin v publiku přivítal pan ředitel Patloka. Stal se na chvíli prorokem, když řekl, že akademie bude skvělá. Alespoň podle potlesku přítomných opravdu byla.

A co mohli návštêvníci Kulturního domu zhlédnout? Program odstartovala pohybově nadaná děvčata se svým AeroDance. Několik živých miniklipů předvedli třeťáčci. Po jejich show přišlo na řadu netradiční zpracování tradiční pohádky O perníkové chaloupce v podání 1.B. O rok starší žáčci se převlékli za dvě desítky povolání a vysvětlili nám, proč ten dělá to a ten zas tohle. Děti navštěvující kroužek gymnastiky ve svém pásmu předvedly pružnost a ohebnost svých těl. Leontýnka z Ať žijí duchové přivítala skřítky z 2.C a za zvuku podmanivých rytmů se jim podařilo opravit pohádkový hrad. Hrátky s abecedou dokonale zvládly děti z 2.A. Písničky, na které rádi zpívají a tančí si pro své číslo zvolili žáčci z 1.C. Stejně staří kamarádi z "áčka" mají také rádi pohyb a za doprovodu písničky Sluníčko, sluníčko ukázali hrátky s míčem a cvičení na lavičce. Celé vystoupení zakončily čtvrté ročníky se svým tancem ve stylu hiphop. Děkujeme všem dětem za jejich krásné výkony.