Turnaj v kopané - 1. místo

V pondělí 3.10.2022 se konal ve Velkých Němčicích fotbalový turnaj Pohár škol okresu Břeclav. Turnaje se zúčastnily 4 školy: ZŠ Velké Němčice, ZŠ Vranovice a Gymnázium Hustopeče.

První zápas jsme sehráli proti ZŠ Vranovice, který byl velice napínavý až do samotného konce. V základní hrací době skončil zápas nerozhodně 1:1 a rozhodnout musel penaltový rozstřel. V této dovednostní soutěži se o něco lépe dařilo našim svěřencům a zvítězili 4:3. Pochvala brankáři Žiškovi, který chytil dva pokutové kopy.

Ve druhém zápase, a to již finálovém jsme změřili síly s domácími ZŠ Velké Němčice. Hned na úvod se nám podařilo vstřelit branku a zbytek zápasu už byl jen v naší režii a zvítězili jsme 1:0.

Vítězstvím v turnaji jsme se kvalifikovali do jarní části, kde se utkáme o 1.- 4.místo s vítěznými školami z břeclavského okresu.

Chtěli bychom pochválit celý tým za předvedené výkony a urputnou bojovnost. V týmu jsme měli 6 žáků z 6.ročníku a jediného z 9.ročníku!

Reprezentanti: Žiška Lucas (6.ročník), Škarpa Jonáš, Babáček Adam, Stehlík Viktor, Stritzl Martin, Richter Tobiáš, Vlk Tobiáš, Rojka David, Židek Radek, Vlk Simon (6.ročník), Meneghin Marco Giulio, Sedláček Matěj (6.ročník), Tomeška Daniel (6.ročník), Winter Jan (6.ročník), Kuja Leoš (6.ročník).

Za trenérské duo: Jiří Unger ml., Viktor Kejík