eTwinning

Do eTwinningových projektů se letos zapojily tři třídy.

Around the castles – 5.B.

 

Probudili jsme se na neznámém, tajemném místě. Společně s žáky z partnerských škol budeme prostřednictvím legend a příběhů poznávat starodávné hodnoty, tradice předků. Zámky a hrady pro nás budou symbolem síly, ale i útočiště.

 

Veřejné výstupy naleznete ZDE

 

European Christmas - Cards and traditions exchange - projekt 2.A  

Vánoce se nezadržitelně blíží. Aby dětem čekání na Ježíška uteklo rychleji, zapojily se do etwinningového projektu zaměřeného na výměnu přáníček a poznání vánočních tradic. Pokud i vás zajímá, jak se slaví Mikuláš či kdo nosí dárečky v evropských zemích, sledujte nás na.

Veřejné výstupy: z projektu ZDE.

 

Birds across Europe – eTwinningový projekt 3.A.

Během výtvarné a pracovní výchovy žáci vytváří ptáčky. Navíc si prakticky procvičují anglický jazyk a dozvídají se zajímavosti o dětech, škole, městech a zvycích partnerských států.

Veřejné výstupy z projektu ZDE.

 

A funny school year - eTwinningový projekt 3.A.

V celoroční aktivitě A funny school year sdílejí třeťáci chvilky (nejen ty vtipné) ze školního života s dětmi z dalších devadesáti škol.
Veřejné výstupy z projektu ZDE.

 

The colours of the Rainbow - eTwinningový projekt 2.B.

Děti z 2.B. zlákal projekt s názvem The colours of the Rainbow. Společně s kamarády z Bulharska, Polska, Španělska, Makedonie a Turecka zapracují na tématech týkajících se zdravého životního stylu. 
Veřejné výstupy z projektu ZDE.